Dětská skupina Rodinka

V rámci Dětské skupiny Rodinka v Ostravě - Zábřehu probíhá náš léty prověřený program Školička - adaptace na režim bez maminky. Tato dětská skupina pro maximálně 12 dětí, o které se starají dvě nebo v období náročnější adaptace tři tety, je svým zaměřením vhodná pro děti od 15 do 30 měsíců, pro starší a již zadaptované děti nabízíme Dětskou skupinu Miniškolka Rodinka sídlící ve stejné budově, je tedy možné využití pro sourozence, případně naši další dětskou skupinu v Ostravě - Svinově.  V rámci programu Školička naše tety, které většinou děti znají již z programu batolecího BabyClubu, provedou prvními krůčky samostatného fungování bez maminky.

Dětská skupina Rodinka Ostrava Zábřeh
Dětská skupina Rodinka Ostrava Zábřeh
Dětská skupina Rodinka Ostrava Zábřeh
Dětská skupina Rodinka Ostrava Zábřeh

V tomto ptogramu nabízíme adaptaci zcela přizpůsobenou potřebám Vašich dětí, je možné zde zpočátku děťátko nechávat jen na dva nebo tři dny v týdnu na dopoledne a vyzvedávat už před obědem a postupně pobyt prodlužovat na oběd a následně odpolední spánek.

Dětská skupina Rodinka Ostrava Zábřeh
Dětská skupina Rodinka Ostrava Zábřeh

Tento program je zaměřen na úplně nejmladší děti - tedy od jednoho roku, které se zde učí zvládnout pobyt bez maminky, samostatné krmení, cvičení, výtvarku, vycházky na zahradu, postupně přidáváme samostatný oběd i spinkání po obědě a odpolední svačinku. Cílem je dětem zjednodušit vstup do dalších zařízení, ať do naší pokračující dětské skupiny Miniškolka Rodinka, Rodinka Svinov nebo klasické státní školky. Program probíhá v týdenních tématicky zaměřených blocích tak, aby si děti mohly vše lépe fixovat a díkyaktivnímu programu probíhala i adaptace snáze.

Ceník pro školní rok 2022/2023

Kristýna Mušec, DiS.
teta KIKI

Dominika Stodolaková
teta DOMČA

Více se o nás můžete dozvědět ZDE


Přihláška (pro školní rok 2022/2023 JE KAPACITA PLNĚ OBSAZENA, registrujeme pouze náhradníky):