Rodinka Online

Milí rodiče,

vzhledem k dlouhodobému uzavření BabyClubů pro miminka a stávající situaci, kdy nevíme, na jak dlouho budeme schopni BabyCluby v podobě, jak fungovaly od roku 2006, zase provozovat, jsem se rozhodla změnit způsob vedení BabyClubů.

I když vím, že vzájemná sociální interakce s rodiči stejně starých dětí byla nedílnou součástí Vaší účasti v BabyClubech, snad tímto krokem udělám radost alespoň maminkám ze vzdálenějších lokalit, které dlouhodobě požadovaly variantu k pravidelnému docházení do Rodinky :-).

Veškeré lekce jsem se snažila zpracovat co nejpodrobněji na základě zkušeností z Vašich dotazů za dobu fungování Rodinky, pokud však najdete něco, co v lekcích chybí, budu ráda za zpětnou vazbu. Jsou vytvořeny jako pdf soubory z jednotlivých prezentací pro dané čtvrtletí života děťátka. Jsou určeny pouze pro Vaši vlastní potřebu a chráněny autorským právem.

Pro maminky, které již lekce absolvovaly a mají s dalším dítkem zájem jen o individuální konzultace, je možné zakoupit variantu členství POUZE KONZULTACE.

Naopak rodiče, kteří vzhledem ke vzdálenosti konzultace nevyužijí, si nyní mohou zakoupit i samotné lekce v pdf souborech pro jednotlivá čtvrtletí.

Na dotazy budu odpovídat na mailu vyhrazeném pro toto online prostředí, odpovědi by tedy měly být poměrně rychlé, protože maily nebudou ztraceny mezi spoustou jiných.

Na osobní konzultace bude možné se přihlásit v systému SuperSaas, veškeré informace obdržíte v úvodním mailu po zaplacení členství, konzultace probíhají v odpoledních hodinách. Termíny konzultací budou přidávány postupně, není třeba se hlásit na všechny najednou. Naopak je možné využít všechny tři konzultace v jednom termínu - tedy celkem hodinu (např. pokud dojíždíte z větší vzdálenosti).

Informace o aktuálním dění, přednáškách a akcích Rodinky získáte zde na webových stránkách a na facebooku https://www.facebook.com/Rodinka-Online .

Doufám, že budete s tímto fungováním BabyClubů také spokojeni a že se kromě konzultací budeme co nejdříve moci vídat i na běžných lekcích :-).

Petra - Rodinka

Členství v Rodince Online


Individuální konzultace


Přednášky v pdf