Milí rodiče,

od školního roku 2022/2023 jsou opět v provozu i běžné lekce BabyClubů pro kojence, bližší info a přihlášku najde zde, ceny pak zde.

Kromě toho ponechávám i ostatní možnosti - tedy možnost pouze konzultací nebo zakoupení našich pdf materiálů, protože i o ně byl v minulém roce zájem :-). Věřím, že se nám takto podaří vyjít vstříc všem potřebám rodičů malých dětí a každý si bude moci vybrat variantu, která mu vyhovuje.

Veškeré lekce jsem se snažila zpracovat co nejpodrobněji na základě zkušeností z Vašich dotazů za dobu fungování Rodinky, pokud však najdete něco, co v lekcích chybí, budu ráda za zpětnou vazbu. Jsou vytvořeny jako pdf soubory z jednotlivých prezentací pro dané čtvrtletí života děťátka. Jsou určeny pouze pro Vaši vlastní potřebu a chráněny autorským právem.

Pro maminky, které již lekce absolvovaly a mají s dalším dítkem zájem jen o individuální konzultace, je možné zakoupit variantu členství POUZE KONZULTACE.

Naopak rodiče, kteří vzhledem ke vzdálenosti konzultace nevyužijí, si nyní mohou zakoupit i samotné lekce v pdf souborech pro jednotlivá čtvrtletí.

Na dotazy budu odpovídat na mailu vyhrazeném pro toto online prostředí, odpovědi by tedy měly být poměrně rychlé, protože maily nebudou ztraceny mezi spoustou jiných.

Na osobní konzultace bude možné se přihlásit v systému SuperSaas, veškeré informace obdržíte v úvodním mailu po zaplacení členství, konzultace probíhají v odpoledních hodinách. Termíny konzultací budou přidávány postupně, není třeba se hlásit na všechny najednou. Naopak je možné využít všechny tři konzultace v jednom termínu - tedy celkem hodinu (např. pokud dojíždíte z větší vzdálenosti).

Informace o aktuálním dění, přednáškách a akcích Rodinky získáte zde na webových stránkách a na facebooku https://www.facebook.com/Rodinka-Online .

Doufám, že budete s tímto fungováním BabyClubů také spokojeni a že se kromě konzultací budeme co nejdříve moci vídat i na běžných lekcích :-).

Petra - Rodinka

Členství v Rodince Online


Individuální konzultace


Přednášky v pdf